Kariéra

Státní veterinární ústav Praha provádí diagnostický servis velmi širokého rozsahu od laboratorního vyšetřování zvířat až po hygienu potravin, což ovlivňuje složení pracovního týmu. Spektrum expertů zahrnuje zejména veterináře, biology, chemiky, laboratorních specialisty, administrátory, technický personál a další profese.

Aktuální inzeráty jsou zveřejněny zde:

SVÚ Praha do svého pracovního týmu hledá pracovníka/ci na pozici:
Laborant/laborantka - oddělení sérologie a virologie

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
  • zdravotní způsobilost (práce v infekčním prostředí)
  • uživatelkou znalost PC
  • praxe vítána

Náplň práce:

  • provádění virologických a sérologických testů
  • práce s biologickým materiálem
  • provádění analýz podle stanovených postupů
  • zajištění validity analýz dle normy EN ISO 17025
  • vedení záznamů a dokumentace o prováděných zkouškách a jejich výsledcích
  • archivace vzorků

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost odborného růstu v moderním prostředí
  • 6 týdnů dovolené
  • pololetní odměny
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • penzijní připojištění
  • možnost parkování v areálu

KONTAKT

MVDr. Helena Mikulcová
770 118 898
helena.mikulcova@svupraha.cz