Kariéra

Státní veterinární ústav Praha provádí diagnostický servis velmi širokého rozsahu od laboratorního vyšetřování zvířat až po hygienu potravin, což ovlivňuje složení pracovního týmu. Spektrum expertů zahrnuje zejména veterináře, biology, chemiky, laboratorních specialisty, administrátory, technický personál a další profese.

Aktuální inzeráty jsou zveřejněny zde:

SVÚ Praha do svého pracovního týmu hledá pracovníka/ci na pozici:

Laborant/ka pro oddělení virologie a sérologie
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- zaměření: veterinární, zemědělské, zdravotní nebo potravinářské
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce
- zdravotní způsobilost(práce v infekčním prostředí)
- uživatelskou znalost PC
- praxe je vítaná

Náplň práce:
- virologické a sérologické testy
- práce s biologickým materiálem
- provádění analýz podle stanovených postupů
- zajištění validity analýz dle normy EN ISO 17025
- vedení záznamu a dokumentace o prováděných zkouškách a jejich výsledcích
- archivace vzorků

Nabízíme:
- zajímavou práci v oboru
- možnost odborného růstu v moderním prostředí
- 6 týdnů dovolené
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost parkování v areálu
- příspěvek na stravování
- pololetní odměny
- sick days
- penzijní připojištění

KONTAKT

MVDr. Jitka Horníčková
604 917 488
jitka.hornickova@svupraha.cz