Samoobslužný box pro příjem vzorků

9. 5. 2024

Vážení zákazníci,
máme pro Vás novinku v podobě samoobslužného boxu pro příjem vzorků k laboratornímu vyšetření, který byl instalován v prostoru parkoviště SVÚ Praha.

Box se nachází na pravé boční vnější stěně Memory Pet Pointu, který je umístěn v první části parkoviště v našem areálu. Box je přístupný 24 hodin denně a maximální rozměr vzorku k uložení do boxu je 29 cm x 10 cm x 10 cm. Vzorek musí být řádně zabalen spolu s čitelně vyplněnou žádankou, kterou si můžete stáhnout zde.

Jak vložit vzorky do boxu?

  • Vzorky je možné do boxu ukládat po zadání číselného kódu „22333“ u vstupních dveří do Memory Pet Pointu.
  • Po zadání kódu se vnější box na 20 vteřin odemkne (je nutné v tomto časovém intervalu Memory Pet Point obejít k pravé boční stěně), poté je možné otevření boxu a vložení vzorku.
  • Po uzavření boxu dojde opět k uzamčení dvířek a vzorek k vyšetření je uložen ve vnitřním chladícím prostoru boxu.

Vzorky jsou z boxu pravidelně vybírány našimi zaměstnanci, aby se co nejrychleji dostaly do laboratoře k vyšetření.

Další možnosti pro osobní doručení:
I nadále samozřejmě funguje příjem vzorků během pracovních dnů v době 7,30 – 17 hod. na recepci v hlavní budově. Mimo tuto dobu, o víkendech a svátcích, můžete také odevzdávat vzorky přímo na vrátnici u vjezdu do SVÚ Praha. V případě nadrozměrného vzorku nebo naopak většího množství vzorků využijte vždy osobní předání fungující službě, která ochotně zajistí převzetí a uložení.

Další informace o možnostech přepravy vzorků do naší laboratoře se dozvíte zde.

 

 

 

 

Fotogalerie