Nabídka pracovní pozice

8. 4. 2017

Hledáme kolegu na oddělení patologie a parazitologie.

SŠ odborný pracovník Oddělení patologie a parazitologie (laboratoř parazitologie)

Požadujeme:

• SŠ vzdělání veterinárního směru
• Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce
• Uživatelskou znalost PC (MS Office)
• Zdravotní způsobilost (práce v infekčním prostředí)
• Zkušenost práce v laboratorním prostředí – vítaná

Náplň práce:
• Práce v dvousměnném provozu
• Zpracování a příprava materiálu k parazitologickému vyšetření
• Zvládnutí kompletní metodiky k diagnostice infekčních larev Trichinella spp. ve svalovině zvířat
• Administrativní činnost spojená s registrací přijatých vzorků, přípravou příslušných podkladů a rozesíláním výsledků vyšetření
• Aktivní přístup při ověřování nových diagnostických metod

Nabízíme:
• Zajímavou práci v oboru parazitologie
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Odborný růst (interní – externí)
• Možnost závodního stravování
• Týden dovolené navíc

Kontaktní osoba:
MVDr. Kamil Sedlák, Ph.D.
Ředitel SVÚ Praha
Email: kamil.sedlak@svupraha.cz