Přednáškové sály

Hlavní přednáškový sál - 48 míst pro posluchače, doplněním lze získat kapacitu max. 60 míst. Přednášejícímu je k dispozici dataprojektor včetně PC, možnost zvukové projekce, možnost videoprojekce (VHS) na monitoru 100 Hz TV 16:9 (82 cm), zpětný projektor a další vybavení nutné pro výuku. Možnost úplného zatemnění. Sál má instalovaný síťový rozvod pro připojení notebooku každého z posluchačů. Samostatně uzamykatelná šatna v sousedící místnosti. Pro přednášejícího k dispozici zázemí s PC a hygienickým vybavením v další samostatné sousedící místnosti.

Malý sál - místnost s variabilně sestavitelnými stoly a pohodlnými křesýlky pro 33 posluchačů a dva vyučující, resp. pro 35 jednajících osob při kompaktním sestavení stolů.   PC pro přednášejícího s propojením do dataprojektoru. Možnost zvukové projekce s konfigurací 2.0 nebo prostorové 5.1. HDD videorekordér s nahrávací kapacitou 160 GB, popř. na DVD či CD (např. pro nahrávku a rozehrání kamerového záznamu při kurzech managerského typu). Možnost úplného zatemnění, alternativní osvětlení místnosti. Šatna v samostatné přilehlé chodbičce.    

Salonek - reprezentační jednací místnost s nadstandardním osvětlením i vybavením. Centrální oválný stůl s pohodlnými křesly pro 16 jednajících osob. Na stole ve výsuvných portech je umístěno elektrické napájení a konektory pro možné připojení notebooků všech zúčastněných s propojením na síť celé budovy. Port přednášejícího propojen do dataprojektoru s možností zvukové (2.0) projekce. Možnost úplněho zatemnění, alternativní osvětlení místnosti. Šatna v samostatné přilehlé místnosti. Při oslavách a podobných uzavřených akcích možno po dohodě využít přilehlou kuchyňku.

 

Počítačová učebna – k dispozici 15 samostatných pracovišť osazených rychlými PC; 16.pracoviště pro přednášejícího. Všechny PC jsou propojeny do sítě celé budovy.PC přednášejícího propojeno s dataprojektorem. Další vybavení nutné pro výuku. Možnost úplného zatemnění, místo pro odkládání svršků přímo v učebně.

 

 

Ve všech výukových místnostech jsou nainstalovány dataprojektory s promítacími plátny a tabule pro psaní fixy; kromě toho je možno na přání zapůjčit flipchart. Rovněž kamkoliv je možno zapůjčit zpětný projektor.

Hlavní přednáškový sál a počítačová učebna jsou plně klimatizovány; v přednáškovém sále a salonku lze alternativně využít techniku odsávání vydýchaného vzduchu.


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

© 2012 Státní veterinární ústav Praha